كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اخبار
تصوير ها
رويدادها
زمان ديجيتال
فايل ها
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
نظر خواهي
ورود
كوچك يا بزرگ كردن بخش رويدادها:.رويدادها
شنبه 8 خرداد 1400 نحوه برگزاری آزمون حفظ جزء 30 قرآن کریم در دانشگاه پیام نور قابل توجه کلیه دانشجویان؛نحوه برگزاری آزمون حفظ جزء 30 قرآن کریم در دانشگاه پیام نور/ سامانه مرکز سنجش و آزمون دانشگاه از امروز فعال شد
 
نحوه برگزاری آزمون حفظ جزء 30قرآن کریم در دانشگاه پیام نور اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی، با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا، برای آزمون حفظ جزء 30 قرآن کریم سه شیوه درنظر گرفته شده است.
 
آزمون و طرح سوال توسط مرکز سنجش و آزمون دانشگاه
 
 در این شیوه، سوالات به صورت متمرکز و از بانک سوالات مرکز سنجش و آژمون دانشگاه پیام نور طراحی شده و آزمون نیز به صورت متمرکز از طریق مرکز سنجش و آزمون azmoon.pnu.ac.ir و sanjesh.pnu.ac.ir  برای استانهای؛ ایلام، چهارمحال و بختیاری، سیستان و بلوچستان ، کهگیلویه و بویراحمد ، کرمان، لرستان، البرز، مازندران، زنجان، گیلان، آذربایجان غربی، یزد برگزار می شود که ساعت های برگزاری امتحانات در جدول پیوست وجود دارد.
 
  کلیه دانشجویان می توانند از امروز ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰، با مراجعه به آدرس http://sanjesh.pnu.ac.ir  نسبت به چک نمودن نام کاربری و کلمه عبور خود اطمینان حاصل نمایند. نام کاربری : شماره دانشجویی و کلمه عبور: کد ملی می باشد.
آزمون توسط استان و طرح سوال توسط بانک سوالات مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور
 
 در این شیوه، سوالات توسط بانک سوالات مرکز سنجش و آزمون دانشگاه طراحی و آزمون از سوی استان های؛  اصفهان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، فارس، کرمانشاه و همدان برگزار می شود.
 
آزمون و طرح سوال توسط استان 
 
در این شیوه، سوالات و آزمون هر دو توسط استانهای ؛ اردبیل، بوشهر، تهران، خراسان جنوبی، خوزستان، قزوین، قم، کردستان، گلستان، مرکزی و هرمزگان انجام می شود.
دانشجویان در نظر داشته باشند ساعت های برگزاری شیوه های 2 و 3 توسط استانها در سامانه های LMS و پرتال های استانی درج شده است.
همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به جداول پیوست مراجعه کنید.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر